Şimdi Okunan Yazı Başlığı

Bir çoğumuzun başına gelen yada en azından yakınlarının başına gelmiş olan sabun büyüsü hakkında bilgiler vereceğim. Sabun büyüsünün yapılışı hakkında pek çok yazı var lakin bu yazılanların çoğu doğru değildir. Ben size sabun büyüsüyle ilgili kısaca bilgi vereceğim. Önce sabun büyüsünde kullanılacak sabun herhangi bir sabun olmamalıdır. Kullanılacak olan sabun bir cenaze yıkamasından arta kalan sabun olmalıdır.

Normal bir sabunu marketten alarak yapamazsınız. Uygun sabun bulunduktan sonra bu sabunun üstüne 40 adet toplu iğne batırılarak kötülük verilmek istenilen kişinin adı ve anne adı bu sabunun üstüne kazınır.

Ardından üzerine toplu iğne batırılan sabun kıble istikametine çevirilerek cenaze namazı kılınır. Bu namazdan sonra size burdaN yazamayacağım sabun büyünün en önemli aşaması olan özel sabun büyüsü duası okunur. Bu duanın okunmasından sonra sabun özellikle rutubet alan bir yere yada bir toprağa gömülmek suretiyle erimeye bırakılır.

Bu aşamadan sonra sabun büyüsü her kim için yapıldıysa o kişi sabun çevre faktörlerinden eridiği sürece o kişide aynı şekile acı çekmeye gün geçtikte yok olmaya başlar. Düşman için çok acı verici olan bu sabun büyüsü genelde büyük düşmanlıklarda kullanılır. Amaç nefret edilen kişiyi yok etmek yada akıl sağlığını kaçırmasını sağlamaktır.

Sabun büyüsü ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bana mail adresimden ulaşarak sorabilirsiniz. İletişim sayfasındaki mail adresimi kullanabilirsiniz.

6 Yorum

 1. canan diyor ki:

  Üzerimde sabun büyüsü varmış ne yapmalıyım

 2. sema diyor ki:

  kendime bakınca kim neden böle bişi yasın sorusunu soruyorum kendime süreklide okurum Allahın izniyle abdestsizde dolaşmamayada gayret gösteririm elimden geldiğince ama ıyı ınsan kadar kötü insan da var

 3. esra diyor ki:

  ne olur bana sabun buyusunun duasini verin cok ihtiyacim var

 4. didem diyor ki:

  Mrb. Hocam bu sabun büyüsünü eşimle benim arama giren bir kadına yapmak istiyorum. Çok zor durumdayım 3 cocugumla ordata kaldım . Çok zor durumdayım Allah rızası için yardım edin.

 5. şerife güvendiren diyor ki:

  banada yardım edermisiniz bende buldun aynı şekilde sabun

Yorum Yazın