Sabun Büyüsü Yorumları

Tüm insanların yaşamları içinde sevdikleri ve düşmanları olabilir, bu nedenle size zarar vermek isteyen biri tarafından sabun büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz. Gerçekten sabun büyüsü insanlara zarar verir mi? Sabun büyüsü yaparak sevmediğiniz birine nasıl bir zarar verebilir siniz? Tüm bu merak edilen soruların cevaplarını en iyi şekilde öğrenmek için daha önce bir hocaya sabun büyüsü yaptırmış olanların yorumlarını okuyarak erişebilirsiniz. Aynı şekilde kendisine daha önce bir başkası tarafından yapılan sabun büyüsünü bozduran insanların yorumlarını da sayfamızdan takip edebilirsiniz.

METİN KARSLI – MUŞ
Erdoğan hocam eşime yapılan sabun büyüsünü bozduğunuz için size çok teşekkür etmek istiyorum.

ARZU PEKER – İSTANBUL
Sevgili hocam geçen sene beni ölümlerden siz kurtardınız eğer üzerimdeki o büyüleri çözmeseydiniz ben şimdi hayatta olmazdım. Size bir hayat boçluyum hocam..Allah razı olsun sizden.

ORHAN GÜR – ALMANYA
Erdoğan hocam ben size 3 hafta önce müracaat etmiştim hatırlarsınız. Sizden bana yapılan kara büyüyü çözmenizi istemiştim artık nefes alamaz duruma gelmiştim.Allaha şükür siz bana vefkleri gönderdikten sonra her gün kendimi daha iyi hissediyorum şimdi hiç bir sorunum kalmadı Erdoğan hoca.  Allaha emanet olun.

FADİME UMUT – ADANA
Yaklaşık olarak 2012 yılında kaynanam bana sabun büyüsü yapmıştı çünkü beni hiç bir zaman sevmedi gelini olarak asla görmedi. O seneler hayatım adeta yaşanmaz bir haldeydi. Allaha şükür olsun Erdoğan beyin sitesini gördüm. Bana çok yardımcı oldu. Şimdi mutlu bir evliliğim var artık kaynanam bana karışmıyor oğlunu bana karşı kışkırtmıyor.

PERVİN BATUR – BURSA
Benim halam anneme zarar vermek için sabun büyü yaptırmıştı o zamanlar annem yatalak oldu neredeyse ölecekti. Bende tavsiye üzerine hocamı buldum. Anneme yapılan sabun büyüsünü bozdurdum. Şimdi annem sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor. Sabun büyüsünün bir insana nasıl zarar verdiğini kendi gözlerimle görmüş birisi olarak herkese Erdoğan hocamdan yardım almalarını tavsiye ederim. Gerçekten eğer o dönem hocamdan yardım almasaydık belkide bugün annem hayatta olmayacaktı. Allah bin kere razı olsun hocamdan.

11 Yorum

 1. Aysun Kurt

  Allah Erdoğan hocamdan razı olsun onun sayesinde yuvamı kurtardım. Eşim beni terk edip 2 çocukla ortada bırakmıştı bende Erdoğan hocaya aşk duası yaptırdım ondan sonra eşime bana geri geldi çok şey borçluyum hocama allah ondan razı olsun

 2. esen

  Lütfen yardım edin yaptıran varsa kime yaptirdigini gerçekten olup olmadığını soylesin

 3. nuray

  slm benim sizden ricam bende eşimle bana ve annemle babama büyü yapıldıgını düşünüyorum eşimle birleikte olmak istemiyorum sürekli ortada bişe yokken kavga ediyoruz biraraya gelmek istemiyoruz annemle babamda sürekli kavga ediyor annemlerle aynı binada oturuyoruz yardımcı olun

 4. münevver

  Allah rızasi için banada yardım elinizi uzatın lütfen çok kötü durumdayim

 5. meryem demir

  hocam ne olur yardım etin rahman aşkına lünfen size nasıl ulaşabilirsin

 6. sbhkhn

  eşim beni aldatıyor çocuklar anlamasın diye susuyorum. ikisine sabun büyü istiyorum yardımcı olurmusunuz.
  ayrıca ben çok zayıfladım aşırı öksürük uyurken sıçramalı uyanmalar sırtlarım ağrıyor. ne olur yardım edin

 7. meryem

  selamun aleykum benim bir ablam var onada sabun büyüsü yapınmış günden güne eriyim gitiyor cookk üzülüyoz allah icin yardım istiyoruz

 8. semih

  sabun büyüsü aileye karş nasıl etki eder

 9. tahir

  erdoğan siz sabun büyüsünü yapıyormusunuz

 10. AHMET

  Hocam ben size 3 ay önce bir sabun çalışması yaptırmıştım, 20 günde istediğim sonucu aldım.Teşekkür ederim

  1. zynp

   gercekten işe yarıyormu bende yaptırmak istiyorum

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.