Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Her insanın merak ettiği konular arasındadır sabun büyüsü nasıl yapılır sorusu, işte bu nedenle karşımızdaki kişiye nasıl zarar verileceğini dair hazırlanan bu tılsımların yapılışı hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Şüphesiz ki sevmediğiniz bir düşmanınıza zarar vermek hatta ona büyük acılar yaşatmak için hazırlanan bu sihirde kullanılmak üzere bir cenazede kullanılmış sabun temin edilir yine ayrıca bu tılsım için kullanılacak olan toplu iğneler her yerden kolaylıkla satın alınabilir.
Bu büyüde kullanılan iğne sayısı tam olarak 40 adet olmalıdır.

Sabun büyülerini herkes hazırlayamaz bu nedenle kendi başınıza hazırlamaya çalışmayın. Bu sefer kendinize zarar verebilirsiniz çünkü burada açıklamasını yapmaya çalıştığımız bu muska gerçekten de en tehlikeli büyü çeşitlerindendir. Bu nedenle ancak uzman bir medyum tarafından uygulanması gerekir. Aslında bu tılsım etki etme süresi açısından yapılan insan üzerinde ilk 24 saat içinde olumsuz etkilerini göstermeye başlar. Kullanılan araç sabun olduğu için bu sabunun hemen akabinde erime sürecine girmesiyle sabun büyüsü yapılan kişi bunun etkilerini hemen yaşamaya başlar. Zaman geçtikçe ve sabun eridikçe bu insan üzerinde yapılan bu büyü büyük hasarlar vermeye başlar.

Zaten genel olarak bu tılsımın yapılma nedeni sevilmeyen birine zarar vermektir ama bunun dışında alternatif olarak bazende bir insanın bağlanması için yani birisinin bir başkasına aşık olması içinde zaman zaman sabun büyü yaptıranlar vardır. Tarihi açıdan ilk zamanlar bu tılsım daha çok iki insanın birbirine karşı sevgi duyması ve tüm kötülüklerden arınmaları için yapılırdı ama zaman geçtikte bu amaç bir tarafa bırakılarak belkide unutularak tamamen amacını değiştirerek bir insana hasar vermek doğrultusunda hazırlanmaya başlamıştır.

Peki yine çoğunuzun kafasının içinde büyük bir soru işaret olan bu tılsım nasıl hazırlanır? Gelin biraz bu konuda bir takım ayrıntılara birlikte göz atalım. Öncelikle bilinen bir yanlış var herkes sabun büyüsünde kullanılan sabunun katı bir sabun olması gerektiğini düşünür aslında bu tılsım sıvı bir sabun kullanılarak da hazırlanabilir. Hatta sıvı sabun daha hızlı etkisini göstereceği için çoğu hoca tarafından daha fazla tercih edilen bir araçtır. Burada kullanılan sabunun cinsi, markası, rengi yada kokusu bu işte bir önem taşımaz her türlü sabun çeşidi kesinlikle aynı etkiyi gösterecektir. Ardından 5 ayrı kağıt mendil temin edilir bu mendiller sabunları üzerine koymak için kullanılır bu nedenle kolay parçalanmayan kaliteli kağıt mendiller kullanılması önem taşır. Bunların dışında ayrıca bir adet cam bardağa ihtiyaç duyulur.

Yukarıdaki malzemeler temin edildikten sonra bu sabunlar bu mendillerin içine konularak 3 ayrı dua okunur. Bu dualar çok özel dualardır ve hocalar bunları insanlarla paylaşmazlar çünkü herkes kendi başına bu işi yapmaya çalışabilir. Bu okuma işlemi yapıldıktan sonra mendilin içindeki sabunlar mendille birlikte buruşturularak bu bardağın içine konur. Ertesi gün yani bu işlem yapıldıktan tam olarak 24 saat sonra bu bardak herhangi bir yere gömülerek tekrar 2 farklı dua okunur. Bu dua tamamlandıktan sonra yapılan bu güçlü sihirin tesiri başlatılmış olur. Özellikle kış aylarında yapılan sabun büyüsü daha hızlı sonuç verir çünkü iklimin uygun olması sebebiyle hele birde yağmur varsa bu tılsım çok hızlı bir şekilde etkisini yapılan kişi üzerinde göstermeye başlar.

Peki etkisi başladığını nasıl anlarız? Bu tılsım yapıldıktan sonraki ilk 24 saat çok önemlidir çünkü eğer ilk 24 saat içinde yapılan insan üzerinde herhangi bir belirti yoksa o zaman büyük ihtimal bu büyü sonuç vermeyecektir bu durumda yapılması gereken bunu yapan hocanın tekrar aynı işlemleri baştan yapması gerekir.

Medyumlar tarafından tercih edilen bir diğer tarifte ise bir adet kalıp sabun ayrıca 41 adet toplu iğne kullanılır bu tılsımda da aynı dualar okunur yalnız sıvı sabunla yapılmasındaki arasındaki tek fark birinin sıvı sabun, mendil ve bardakla yapılması diğerinin ise kalıp sabun ve iğneler kullanılarak yapılmasından kaynaklanır. Genelde sıvı olanı tercih ediyorlar ama eğer bunu yaptıran kişi bu büyüyü hazırlayan hocaya uzakta bir yerde yaşıyorsa o vakit bunu hazırlayan medyum veya hoca katı sabun kullanmayı tercih ediyor çünkü bir şekilde sahibine ulaştırmak için sıvı sabunun kolay döküleceğini bilerek katı sabun kullanmaya yöneliyorlar.

50 Yorum

  1. Ay_ lin

    İyi günler ben bişey sorcam evimde 2 adet sabun buldum ve delikler var acaba sabun büyüsü olabilirmi

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.