Şimdi Okunan Yazı Başlığı

Her insanın merak ettiği konular arasındadır sabun büyüsü nasıl yapılır sorusu, işte bu nedenle sabun büyüsünün yapılışı hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Sabun büyüsü öncelikle bir cenazede kullanılan sabun ile hazırlanılır. Ayrıca bu büyünün diğer malzemesi iğnelerdir. Bu büyüde kullanılan iğne sayısı tam olarak 40 adet olmalıdır.

Sabun büyülerini herkes hazırlayamaz bu nedenle kendi başınıza hazırlamaya çalışmayın. Bu sefer kendinize zarar verebilirsiniz. Sabun büyüsü en tehlikeli büyülerdendir bu nedenle ancak uzman bir medyum tarafından uygulanması gerekir.

Sabun büyü ve benzeri konularda merak ettiğiniz şeyler varsa bana mail adresimden yazabilirsiniz.

15 Yorum

 1. ZAFER KILIÇ diyor ki:

  sabun buyusu yaptırmak ıstıyorum anneme ve babama ıkı adet lutfen bana yardımcı olun nasıhat ıstemıyorum dırekt konuya gırersenız sevap kazanacaksınız benden ben gunaha gırım benım ıcın farketmıyor bana ulasın lutfen

 2. Derya diyor ki:

  Allah rızası için sabun büyüsünü yapılışını yazarmısınız mail adresıme bır pislige yapcam hayattımı karartı 9 yıldır hayattım zehir oldu hep aglıyorum o pislik çok mutlu dayanamıyorum onu mutlu gormeye yalvarırım yardım edın benı yaşarken öldürdü oda ölsün istiyorum

  • engin diyor ki:

   bende de aynı dert var yeter artık zaten kendiside büyü yapıyor bunu durdurmak hak bence hayatımdan 4 yılımı çaldı yeter artık….

 3. SEHER AKGÜL diyor ki:

  BENDE YAPTIRMAK İSTİYORUM SON ÇARE ARTIK DAYANAMIYORUM

 4. DERYA diyor ki:

  SABUN BÜYÜSÜNDE OKUNACAK OLAN DUA NEDİR AYRICA CENAZEDEN KALN SABUN BULAMAZSAK NORMAL SABUN DA OLURMU

 5. çağla diyor ki:

  ben sabun büyüsünü yaptırmak istiyorum aklını yemesini istiyorum günden güne erisin bana yardımcı olun lütfen

Yorum Yazın