Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Yapılan sabun büyüsü nasıl bozulur, bu kara büyüyü çözmek için nasıl bir yol izlemelisiniz bu sorularınıza yanıt verelim. Sabun büyüsü daha öncede pek çok kez uyardığımız gibi en tehlikeli kara büyülerin başında gelir. Amacı düşmana zarar vermektir. Buraya kadar her tamam ama bu sabun büyüsü nasıl bozulur ve bu büyüyü maruz kalmış insan bu durumdan nasıl kurtulur bu konu hakkında bilgi vereyim.

Bir kere sabun büyüsüne maruz kalmış kişinin bu belirtileri anlayıp iyi bir medyuma gitmesi ve bakım yaptırması gerekir. Öncelikle kişinin bunu hissetmesi gerekir şayet durumunda şüpheli bir durum varsa vakit geçirmeden hemen bir medyuma gitmesi gerekir.

Medyum kendisine gelen bu  hastanın bilgileri alarak öncelikli olarak bir bakım gerçekleştirir. Bu bakımda sabun büyüsü yapılıp yapılmadığı ortaya çıkar. Daha sonra medyum bu yapılan büyüyü medyumluk bilgilerini kullanarak etkisiz hale getirir. Etkisiz hale getirilen sabun büyüsü daha sonra tekrar bu kişiye zarar vermesin diye ayrıca medyum hastasına bir koruma vefki hazırlar.

Koruma vefki o kişiyi yapılan sabun büyüsüne ve bundan sonra yapılacak olan sabun büyülerine karşı korur. Günümüzde pek çok insan sevmediği birine dolaylı olarak zarar vermek için bu yolu seçiyor. Gerçekten de bir insana zarar vermek için yapılan sabun büyüsünün bozulması için ivedi olarak hiç zaman geçirmeden yardım almak gerekir. Sabun büyüsü yapıldığı andan itibaren kime yapılmışsa bu insan üzerinde hemen etkisi göstermeye başlar günler ilerledikçe de bu insan üzerinde bir takım değişmeler gözlemlenmeye başlar. Ne kadar çok vakit kaybedilirse o kadar çok bu insan zarar görür bu nedenle hemen bu bu tılsımın bozdurulması gerekir.

Sabun büyüsü yapılan kişiler çok büyük acılar çekerler, hayatlarıyla bağlantılarında ciddi sorunlar oluşmaya başlar. Arkadaşlarıyla ve kendi aileleri içi bağları zayıflamaya başlar. Bu kişiler daha çok içine kapanmaya başlayarak diğer insanlardan adım adım uzaklaşmaya başlarlar. Ardından ciddi sağlık problemleri görülmeye başlar. Hatta eğer müdahale edilmezse yani sabun büyüsü bozulmazsa bu kişi ölüme kadar gidecek tehlikelerle karşı karşıya kalabilir.

Bu nedenlerden dolayı kendisine sabun büyüsü yapılmış birinin hemen hiç zaman kaybetmeden uzman bir hocanın yardımını alması gerekir zaten alınan yardım sonrasında hemen aynı gün içinde yapılan bu büyü hoca tarafından tamamen ortadan kaldırılarak bir daha aynı kişiye aynı yollarla zarar verilmesinin önüne geçmek için özel bir koruma yapılarak bu kişinin tüm kötü güçlerden korunması sağlanacaktır.

20 Yorum

 1. Mağdur

  Merhaba, arkadaşıma sabun büyüsü yapıldığını öğrendik ama hunu nasıl bozulcağını bilmiyoruz vakit kaybetmek istemiyoruz. Lütfen yardım eder misiniz?

 2. gulce

  Lütfen bize de ulaşır mısınız biz 3 arkadaşız bilmediğimiz şeyler yaşıyoruz ve git gide ortalık karisiyo lütfen geri dönüş yapın bize yol gösterecek birine ihtiyacımız var

 3. Nalan

  Merhaba oğluma sabun büyüsü yapılmış oğlum suanda çok kötü malesef acilllll yardımcım olun oğlum elimden gidiyor allah rizasi için lütfen Ise gitmek Istemiyorum diyor uyumuyor delircem lütfen yardımcım olun yalvarıyorum iyi akşamlar

 4. erkan

  son bikac yildir hastayim hergecen gun eriyorum ve piskoljim bozuluyo ruyamda yilan baogulma yukseten dusme vs oluyo simdi yasanmaz haldeyim yardim edin anne adi muserref yas28

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.