Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Yapılan sabun büyüsü nasıl bozulur, bu kara büyüyü çözmek için nasıl bir yol izlemelisiniz bu sorularınıza yanıt verelim. Sabun büyüsü daha öncede pek çok kez uyardığımız gibi en tehlikeli kara büyülerin başında gelir. Amacı düşmana zarar vermektir. Buraya kadar her tamam ama bu sabun büyüsü nasıl bozulur ve bu büyüyü maruz kalmış insan bu durumdan nasıl kurtulur bu konu hakkında bilgi vereyim.

Bir kere sabun büyüsüne maruz kalmış kişinin bu belirtileri anlayıp iyi bir medyuma gitmesi ve bakım yaptırması gerekir. Öncelikle kişinin bunu hissetmesi gerekir şayet durumunda şüpheli bir durum varsa vakit geçirmeden hemen bir medyuma gitmesi gerekir.

Medyum kendisine gelen bu  hastanın bilgileri alarak öncelikli olarak bir bakım gerçekleştirir. Bu bakımda sabun büyüsü yapılıp yapılmadığı ortaya çıkar. Daha sonra medyum bu yapılan büyüyü medyumluk bilgilerini kullanarak etkisiz hale getirir. Etkisiz hale getirilen sabun büyüsü daha sonra tekrar bu kişiye zarar vermesin diye ayrıca medyum hastasına bir koruma vefki hazırlar.

Koruma vefki o kişiyi yapılan sabun büyüsüne ve bundan sonra yapılacak olan sabun büyülerine karşı korur. Günümüzde pek çok insan sevmediği birine dolaylı olarak zarar vermek için bu yolu seçiyor. Gerçekten de bir insana zarar vermek için yapılan sabun büyüsünün bozulması için ivedi olarak hiç zaman geçirmeden yardım almak gerekir. Sabun büyüsü yapıldığı andan itibaren kime yapılmışsa bu insan üzerinde hemen etkisi göstermeye başlar günler ilerledikçe de bu insan üzerinde bir takım değişmeler gözlemlenmeye başlar. Ne kadar çok vakit kaybedilirse o kadar çok bu insan zarar görür bu nedenle hemen bu bu tılsımın bozdurulması gerekir.

Sabun büyüsü yapılan kişiler çok büyük acılar çekerler, hayatlarıyla bağlantılarında ciddi sorunlar oluşmaya başlar. Arkadaşlarıyla ve kendi aileleri içi bağları zayıflamaya başlar. Bu kişiler daha çok içine kapanmaya başlayarak diğer insanlardan adım adım uzaklaşmaya başlarlar. Ardından ciddi sağlık problemleri görülmeye başlar. Hatta eğer müdahale edilmezse yani sabun büyüsü bozulmazsa bu kişi ölüme kadar gidecek tehlikelerle karşı karşıya kalabilir.

Bu nedenlerden dolayı kendisine sabun büyüsü yapılmış birinin hemen hiç zaman kaybetmeden uzman bir hocanın yardımını alması gerekir zaten alınan yardım sonrasında hemen aynı gün içinde yapılan bu büyü hoca tarafından tamamen ortadan kaldırılarak bir daha aynı kişiye aynı yollarla zarar verilmesinin önüne geçmek için özel bir koruma yapılarak bu kişinin tüm kötü güçlerden korunması sağlanacaktır.

20 Yorum

 1. Betül

  Ben de 15 kilo verdim ağır depresyon dayım acaba bana yapılmış olabilir mi?

 2. Orhan yiğit

  sabun büyüsü ve domuz büyüsü yapıldı dün gece kesen içinde 2 sabun buldum ve üstünde 6 toplu iğne buldum korkuma iğneleri çıkardım ve çaya attım keseye beraber sabunu ne yapmam lazım

 3. Hakan

  Merhaba, buradaki kimseye cevap verilmemiş ama cevap verilir umuduyla yazıyorum. Üst katta kullanmadığımız odadaki fermuarlı poşetin içinde ortadan ikiye bıçakla düzgün kesilmiş güzel kokulu yeni sabun bulduk. Poşetin içinde sabun parçaları da mevcut. Bu kötü niyetle kondu ise bundan nasıl kurtulabilirim ?

 4. ayşe

  bağlama büyülerinasıl bozulur

 5. Sinan

  Selamun aleykum kardes ben meraklıyım boyle seylere nasıl bozulur bılgı almak ıstıyorum

 6. HARUN AKKAYA

  MERHABA BEN HARUN AKKAYA YAŞ 32 BANA SABUN BÜYÜSÜ YAPILDI ZARARLARINI GÖRMEYE BAAŞLADIM ANNE ADI EMİNE BABA ADI İDRİS SİNOP DOĞUMLUYUM BOZARSANIZ SEVİNİRİM YARDIMCI OLUN LÜTFEN AYRİYETTEN VODO BÜYÜSÜ DE YAPILDI YARDIMCI OLUN LÜTFEN KESİN ŞÜPHE YOK

 7. sinan

  merhaba eşime sabun büyüsü yapılmıs bunu nasıl bozdururuz

 8. arife

  2011 senesinde nişanımda gelen hediyeler arasında bir kalıp sabun bulduk o günden beri sağlığımda yerinde değil eşimle sürekli kavga ediyoruz sebep yokken planladığım hiçbişey olmuyor eşim bana yabancı gibi geliyor ne yapacam ben yardım edin

 9. feyza

  komsumuza gıtmıstık eve geldıgımızde kapının kenarında kesılmıs sabun parcası bulduk ne olabılır acaba yardımcı olursanız sevınırım…..

 10. sevinç

  ben yeni evliyim ve kayınvalidemle kavgqlıyım tek şüphelendiğim kişi o yatağımın altında sabun buldum kullanılmış ve ben hastaladım evden içeri giremiyordum onu buldum attım iyiydim evdeki giriş kapısı olmak üzere tüm kapılarıma domuz yağısürülmüş ben nasıl koruyabilirim kendimi çalışıyorum sürekli evde değilim artık çok yoruldum yardım edin ben eşimi seviyorum ayrılmak istemiyorum

 11. kübra

  merhaba erkek arkadaşıma sabun büyüsü yapıldığını düşünüyorum ciddi anlamda belirtileri var inanmak istemiyorum ama emin olmak için ne yapmamız gerekir lütfen acil yardımcı olun???

 12. derya

  merhaba evimde süs meyvelerin arasında mandalina şeklinde sabun buldum kesinlikle bize ait değil çünkü ben onları sürekli yıkıyorum meyvelere doğru eğilince sabun kokusunu farkkettim bide baktım mandalina sıcak suda eritip döktüm ne olduğu ne olabilir acaba?

 13. Nilüfer

  Sözüm ona yapılan bir büyüyü bozmak için çeşitli şeylerin yanında, kül gibi birşey biraz pamuk ve sanırım bir miktar kullanılmış bir sabun geldi arkadaşıma, az suda iki gün bekletilecekmiş, bu nedemek biliyormusunuz?

 14. derya

  Merhaba, evimde banyo dolabımda kullanılmamış banyo sabunumun köşesi çok düzgün bir şekilde kesilip alınmış. Buna hiç bir anlam veremedim, acaba büyü yapılmış mıdır, nasıl öğrenebilirim. Korkmamın sebebi çocuklarımın bakıcısını bazı sebeplerden işten çıkartmıştık, günahına girmek istemem ama evime başka kimse de gelmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 15. sema

  Merhaba bana da sabun büyüsü yapıldığı söylendi 13 yıl önce ama ben inanmadım daha doğrusu büyüye inanmıyorum ama akıl erdiremediğim şekilde hayatımda hiç bir şey yolunda gitmiyor ben asıl bunu yapanın kim olduğunu öğrenmek istiyorum ki kendimi koruyabileyim …ve bu büyünün etkileri nelerdir ben büyüye inanmadığım için çözdürmezsem ne olucak yane ben eriyip ölecek miyim acaba ?

  1. Anonim

   Ölmesin alanın izniyle benim anneme yapıldı hemde 9 sene önce ama annem tüm doktorlara giderek retail aldı bence sizde alın size zaten o yapan kişi bulsam kendimi ve ailemi önleme alırım hem babamla ayrılması için büyü yapmış hemde ölmesi için allah Korusu alan yardımcınız olsun

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.