SABUN BÜYÜSÜ İSTİYORUM

Erdoğan hoca diyor ki ;
”Sevgili kardeşlerim; sabun büyüsü ile ilgili her türlü sorularınızı bana mail adresime yazarak sorabilirsiniz. Sizlerden gelen sabun büyüsü yada buna benzer konulardaki sorularınıza en kısa sürede cevap yazmaya gayret ediyorum.” E-mail: medyumerdogan@gmail.com

Bir çoğumuzun başına gelen yada en azından yakınlarının başına gelmiş olan sabun büyüsü hakkında bilgiler vereceğim. Sabun büyüsünün yapılışı hakkında pek çok yazı var lakin bu yazılanların çoğu doğru değildir. Ben size sabun büyüsüyle ilgili kısaca bilgi vereceğim. Önce sabun büyüsünde kullanılacak sabun herhangi bir sabun olmamalıdır. Kullanılacak olan sabun bir cenaze yıkamasından arta kalan sabun olmalıdır.

Normal bir sabunu marketten alarak yapamazsınız. Uygun sabun bulunduktan sonra bu sabunun üstüne 40 adet toplu iğne batırılarak kötülük verilmek istenilen kişinin adı ve anne adı bu sabunun üstüne kazınır.

Ardından üzerine toplu iğne batırılan sabun kıble istikametine çevirilerek cenaze namazı kılınır. Bu namazdan sonra size burdan yazamayacağım sabun büyünün en önemli aşaması olan özel sabun büyüsü duası okunur. Bu duanın okunmasından sonra sabun özellikle rutubet alan bir yere yada bir toprağa gömülmek suretiyle erimeye bırakılır.

Bu aşamadan sonra sabun büyüsü her kim için yapıldıysa o kişi sabun çevre faktörlerinden eridiği sürece o kişide aynı şekilde acı çekmeye gün geçtikte yok olmaya başlar. Düşman için çok acı verici olan bu sabun büyüsü genelde büyük düşmanlıklarda kullanılır. Amaç nefret edilen kişiyi yok etmek yada akıl sağlığını kaçırmasını sağlamaktır.
SABUN BÜYÜSÜ İSTİYORUM

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.